Propozycja

Niemal każdy, z powodzeniem, może samodzielnie zająć się prowadzeniem nieskomplikowanej księgowości, bieżącym śledzeniem zmian w prawie, czy wszystkimi innymi prawnymi aspektami wykonywanej działalności. Z drugiej strony, potrzebna jest do tego nie tylko smykałka, silna wola, ale przede wszystkim czas – ten, który z powodzeniem można przeznaczyć na rozwijanie własnej firmy, generowanie wyższych dochodów, czy  spędzenie go z najbliższymi.

Jeżeli zatem chcesz mieć pewność, że odpowiedzialnym za Twoje rozliczenia z organami podatkowymi i składkowymi oraz bieżącym doradztwem zajmuje się uznany profesjonalista, ceniony ekspert i autorach artykułów prasowych i naukowych w zagadnieniach prawnych, podatkowych i księgowych związanych z Samozatrudnieniem, posiadający niezbędne uprawnienia (adwokata, doradcy podatkowego i certyfikowanego księgowego Ministerstwa Finansów) z którym w przeciwieństwie do anonimowych, często zmieniających się księgowych w ramach internetowych korporacji, jesteś w bezpośrednim kontakcie i masz gwarancję najwyższej jakości usługi, trafiłeś pod właściwy adres. Jako lider zespołu, jestem w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi księgowe i prawne, w konkurencyjnej cenie.

Usługi księgowe

Zakres usług księgowych obejmuje przede wszystkim rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS, składanie deklaracji VAT, bieżące doradztwo związane z prowadzoną działalnością środkami komunikacji elektronicznej, księgowanie dowodów księgowych oraz reprezentowanie przed organami kontroli.

Cennik:

Prowadzenie książki przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych:

  • 150 zł netto miesięcznie (10 dowodów księgowych)
  • 50 zł netto za każdego zatrudnionego pracownika,
  • w przypadku większej liczby dowodów księgowych cena ustalana jest indywidualnie.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • 400 zł netto miesięcznie (10 dowodów księgowych),
  • 50 zł netto za każdego zatrudnionego pracownika
  • w przypadku większej liczby dowodów księgowych cena ustalana jest indywidualnie.

Usługi prawno-podatkowe

Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem księgowości. Doradzamy także w aspektach prawnych związanych z Samozatrudnieniem – sporządzamy zgodne z prawem umowy o współpracy, prowadzimy sprawy sądowe, czy przeprowadzamy restrukturyzację zatrudnienia. Doradzamy nie tylko Samozatrudnionym, ale i przedsiębiorcom współpracującym z Samozatrudnionymi

Cennik

  • cena ustalana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy